Mė nė fund Messi "bėhet i gjallė" pas eliminimit nga Botėrori (FOTO LAJM)

Pëlqej
Argjentina ndryshe nga se pritej dėshtoi nė kėtė Botėror.

Pas shumė vėshtirėsive arriti tė dalė nga faza e grupeve por mė pas u mund nga Franca 4-3.

Pas kėsaj ndeshje dramatike, "ylli" argjentinas, Lionel Messi nuk ėshtė promoncuar mė pėr mediat dhe ka zgjedhur tė rrij larg tyre.

Por mė nė fund Messi ėshtė shfaqur nė aeroportin “El Piat” i shoqėruar nga bashkėshortja dhe tre fėmijėt e tij.

Flitet se “pleshti” ishte duke shijuar pushimet nė Karaibe pas largimit nga Rusia dhe tashmė ai ėshtė kthyer te klubi i Barcelonės.

Ekipi i "balugrana" do tė mblidhet nė datėn 24 korrik pėr tė shkuar nė SHBA ku do tė kryejnė fazėn parapėrgatitore tė sezonit. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori