Mbyllet barazim pjesa e parė Kolumbi-Senegal, ja cilės skuadėr i intereson
Pëlqej
Pjesa e pare e takimit midis Kolumbisė dhe Senegalit ėshtė mbyllur me njė barazim pa gola.

Deri tashmė ky rezultat ėshtė nė favorin e Senegalit pasi ka 4 pikė dhe mė njė tė vetme kalon nė fazėn tjetėr.

Gjithashtu Senegali po zotėron edhe lojėn pasi gjatė kėsaj pjese tė parė ka bėrė 4 gjuajtje nė portėn kundėrshtare ndėrsa Kolumbia vetėm njė.

Kujtojmė qė nė minutat e para tė ndeshjes Senegali pati edhe njė mundėsi pėr tė kaluar nė avantazh me penallti por sistemi VAR ka mohuar gjithēka. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori