Mbrojtje e pėrgjumur, Portugalia barazon rezultatin ndaj Uruguajit (VIDEO)

Pëlqej
Portugalia ka rihapur ndeshjen ndaj Uruguajit nė "Fisht Olympic Stadium", pasi shėnoi golin e barazimit.

Ai qė arriti tė shėnonte ėshtė mbrojtėsi veteran, Pepe nė minutėn e 54'.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 57'. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2018, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori