Mbappes nuk i intereson "Topi i Artė", ja ēfarė kėrkon ai
Pëlqej
Kylian Mbape me paraqitjen qė ka bėrė deri mė tani nė kėtė Botėror duke marrė parasyshė edhe moshėn fare tė re tė lojtarit mund tė thuhet me shumė siguri qė ai ėshtė njė nga lojtarėt mė tė mirė tė Botės.

Pėr tė po flitet shumė dhe mediat po e quajnė zėvendėsuesin e MEssit dhe Ronaldos i cili duhet tė marrė edhe "Topin e Artė"

Por Mbappe ka deklaruar qė as nuk ja ndjen fare pėr ēmimin mė tė madh personal qė njė futbollist mund tė marrė, ai ka diēka tjetėr nė mendje.

149-vjeēari thotė se gjithēka dėshiron ėshtė tė fitojė Kupėn e Botės me Francėn.

“Nuk mė plas fare. Unė dua Botėrorin, dua tė fle me tė,”-deklaroi Kylian pėr televizionin francez “TF1”. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori