Lichtsteiner festoi me shqiponjė, ja ēfarė shkruan Mavraj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pėrveē Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakės tė cilėt festuan me simbolin e “Shqiponjės” tė njėjtėn gjė ka bėrė dhe futbollisti zviceran Stephan Lichtsteiner i cili nė njė moment ka kryqėzuar duart ashtu si futbollistėt shqiptar.

Kjo sigurisht qė ka tėrhequr vėmendjen, dhe njė ndėr ta qė ka reaguar ėshtė edhe futbollisti i kombėtares shqiptare Mėrgim Mavraj i cili nė njė postim nė ‘Insta Story’ ka publikuar foton e zviceranit duke i bashkangjitur dhe flamurin shqiptar.
Shtuar më 23/06/2018, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori