L’Equipe zbulon formacionin me lojtarėt mė tė dobėt tė Botėrorit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas pėrfundimit tė Kampionatit Botėror qė u mbajt nė Rusi ka pasur edhe lojtarė tė cilėt nuk treguan cilėsitė e tyre.

Gazeta franceze, L'Equipe ka zbuluar formacionin mė tė dobėt tė Kupės sė Botės qė u zhvillua nė Rusi.

Nė kėtė formacion gjendet Mesut Ozil, Thomas Muller dhe Sami Khedira nga radhėt e Gjermanisė, tė cilėt nuk arritėn tė kalonin as grupet. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori