Legjenda e Anglisė shpėrthen ndaj Pepes: Ėshtė i ēmendur

Pëlqej
Pepe ėshtė shndėrruar nė objekt tė talljeve pas pėrfundimit tė ndeshjes mes Portugalisė dhe Marokut nė Grupin B tė Kampionatit Botėror.

Mbrojtėsi u rrėzua lehtė nė tokė pas njė prekje nė krah nga Medhi Benatia.

Por, epik ėshtė komenti i legjendės angleze, Gary Lineker, qė nė Twitter postoi vetėm njė mesazh tė shkurtėr: “E shikoni, Pepe ėshtė ende njė k**.” /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori