Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rėndė (VIDEO)

Pepe on Vidnews.

Pëlqej
Ndeshja midis Portugalisė dhe Maroku u vendos nga njė gol i Ronaldos qė nė minutėn e katėrt.

Teksa skuadra e Marokut po kėrkonte golin e barazimit, Pepe u hodh para Hakim Ziesh nė kohėn shtesė, pėr tė fituar disa sekonda tė vlefshme.

Por, epik ėshtė komenti i legjendės angleze, Geri Lineker, qė nė Tėitter postoi vetėm njė mesazh tė shkurtėr: “E shikoni, Pepe ėshtė ende njė k**.”

Disa sekonda mė vonė, ishte Benatia qė e preku 2 herė nė shpatull, para se tė shtrihej nė tokė dhe tė reagonte si i ēmendur.
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rėndė (VIDEO)

Shtuar më 20/06/2018, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori