Ky ėshtė lojtari mė egoist i ndeshjes mes Suedisė dhe Anglisė (VIDEO)
Pëlqej
Anglia mund tė kishte dyfishuar rezultatin nė minutat e fundit tė pjesės sė parė kundėr suedezėve nėse Sterling do tė ishte treguar pak mė shumė altruist.

Duke mos pasuar tek shokėt e skuadrės qė kishte pranė, ai humbet njė rast tė artė pėr "tre luanėt", i cili mund tė kishte mbyllur edhe ndeshjen, shkruan Albeu.com.

Pėr mė tepėr, ndiqni pamjet!
Shtuar më 07/07/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori