Ky ėshtė lojtari i ndeshjes, Senegal - Kolumbi

Pëlqej
Kolumbia fitoi 1-0 me Senegalin, duke u renditur nė vend tė parė nė Grupin H dhe siguroi kualifikimin nė turin tjetėr tė kėtij Botėrori.

Golin e fitores pėr kolumbianėt e shėnoi Yerry Mina me kokė nė minutėn e 74-t.

Mbrojtėsi i Barcelonės u shpall nga FIFA si lojtari mė i mirė i ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori