Ky ėshtė lojtari i ndeshjes, Arabi Saudite - Egjipt

Pëlqej
Arabia Saudite fitoi me njė pėrmbysje ndaj Egjiptit tė Mohamde Salah me shifrat 2-1 nė “Volgograd Arena” ndeshje e vlefshme pėr vendin e tretė dhe tė katėrt tė Grupit A tė Kupės sė Botės.

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, shėnoi i pari nė minutėn e 22-tė, duke kaluar egjiptianėt nė avantazh, edhe pse mė pas arabėt e pėrmbysėn rezultatin.

Lojtari mė i mirė i ndeshjes nga FIFA u vlerėsua Mohamed Salah. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2018, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori