Ky ėshtė lojtari i ndeshjes, Angli - Panama

Pëlqej
Anglia arriti tė fitonte me golead sot ndaj Panamasė duke e shkatėrruar me shifrat 6-1.

Njė prej meritorėve pėr kėtė sukses tė "Tre Luanėve" ishte bomberi i Tottenham Hotspur, Harry Kane qė shėnoi hat-tric.

Dhe FIFA ka zgjedhur Kane si lojtar tė ndeshjes, pas kėtyre tre golave tė shėnuar. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori