Ky do tė jetė kapiteni i Brazilit nė ndeshjen kundėr Belgjikės
Pëlqej
Vazhdon tė jetė akoma i lėvizshėm shiriti i kapiteni te ekipi i Brazilit. Tani i ka ardhur radha njė lojtari tjetėr dhe kėtė e ka thėnė vetė trajneri Tite.

Ai ka deklaruar se do tė jetė Joao Miranda ai qė do ta mbajė shiritin e kapitenit nė ndeshje me Belgjikėn.

“Seleēao” do tė zhvillojė ndeshjen tė premten nė darkė nė kuadėr tė ēerekfinaleve tė Botėrorit.

Nėn drejtimin e trajnerit Tite shiritin e kapiteni e kanė mbajtur kėta lojtarė: Miranda(5) Dani Alves (4), Thiago Silva (3), Marcelo (2), Renato Augusto, Filipe Luis, Fernandinho, Robinho, Neymar, Philippe Coutinho, Paulinho, Casemiro, Marquinhos, Willian, Alisson, Gabriel Jesus (1). /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori