Nuk mjafton goli, Neymar dhuron spektakėl (VIDEO)


Pëlqej
Neymar ėshtė njė nga lojtarėt mė tė mirė tė futbollit dhe kėtė ai e ka demostruar edhe nė ndeshjen e sotme kundėr Kosta Rikės.

Ai arriti tė shėndėrroi nė gol njė pasim tė Duglas Costas ku edhe pse mė vėshtirėsi e ka dėrguar topin nė rrjetė me gju duke dyfishuar shifrat pėr Brazilin.

Por njė moment tjetėr nė lojė i Neymarit po bėhėt viral nė rrjet.

Ai shihet afėr flamurit anėsor teksa kalon me njė lėvizje fantastike njėrin nga futbollistėt e Kosta Rikės.

Njė kalim tė tillė nė njė ndeshje Botėrori janė tė rrallė ata qė marrin guximin ta bėjnė por Neymar nuk ka hezituar tė tregojė talentin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori