Macja "Achilles" parashikon fituesin e Brazil-Kosta Rika (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tani mė jemi mėsuar qė nė Botėrore tė ketė kafshė qė parashikojnė ndeshjet.

Papagallė, oktapodė, derr dhe sė fundmi mace tq cilėt shpėsh herė ja kanė qėlluar tė gjejnė fituesin e saktė tė shumė ndeshjeve.

Tanimė nė kėtė Botėror po bėnė bujė macja e quajtur Achilles, dhe sė fundmi pas tre ndeshjeve tė gjetura ka predikuar se Brazili do tė jetė fitimtarė ndaj Kosta Rikės.

Ky ishte parashikimi i maces por pėr tė qenė tė sigurtė na duhet tė presim pėrfundimin e minutės sė 90'+. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori