Kjo ėshtė festa e “ēmendur” nė Zagreb pas kualifikimit tė Kroacisė nė finale (VIDEO)
Pëlqej
Kroacia arriti tė shkruante historinė duke u kualifikuar pėr herė tė parė nė finalen e Kupės sė Botės.

Skuadra e Daliē mposhti Anglinė me rezultatin 1-2, falė golave tė Perisiē dhe Manxukiē. Ndėrkohė qė mė parė pėr Anglinė kishte shėnuar Tripier.

Pas kėtij kualifikimi njė festė madhėshtore ka shpėrthyer nė Zagreb. Pėr mė tepėr shikoni pamjet.
Shtuar më 11/07/2018, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori