Dramė nė Franė-Argjentinė, ka sėrish gol (VIDEO)
Pëlqej
Janė minuta dramatike ato qė po luhen tani mes Francės dhe Argjentinės, ku avantazhi i skuadrave respektive nuk po zgjat mė shumė se 5 minuta.

Pavard ka barazuar sėfundmi rezultatin ndaj argjentinasve duke e ēuar kėshtu 2-2.

Dy gola janė shėnuar vetėm pak minuta pas fillimit tė pjesės sė dytė.

Pėr Argjentinėn kanė shėnuar Di Maria dhe Mercado kurse pėr Francėn, Griezmann dhe Pavard. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2018, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori