Kroos i djeg skedinėn 6 000 euroshe tifozit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tifozėt e Botėrorit njihen pėr ēmenduritė e tyre gjatė kėtij kompeticioni.

Gjithashtu ky ėshtė njė rast i mirė edhe pėr ata qė luajnė baste pasi kanė mundėsi qė tė kapin shuma tė mėdha parash.

Por fati i keq i njė batexhiu po bėhet "hit" nė internet.

Nė mediat angleze raportohet se quhet Li Robinson, kishte fituar dy bastet e para tė skedinės, qė Lukaku do shėnonte njė dy golėsh ndaj Tunizisė, ndėrsa Meksika do fitonte nė kokė, 2-1 ndaj Koresė sė Jugut.

Pėr tė plotėsuar koeficientin e frikshėm 1049, tifozi kishte vendosur bastin se Kros do tė shėnonte njė gol, nga jashtė zonės sė penalltisė.

Edhe pse nė sekondat e fundit, Kroos ia doli tė shėnonte, por pėr fatin e tij tė keq, edhe pse faulli i gjermanit ishte jashtė zonės, ai e nisi nė fillim topin, dhe Rojs e ndaloi brenda zonės, dhe goditja pėrfundimtare qė do sillte edhe golin, erdhi kur topi ishte brenda vijės sė 16 metrave.

Njė fat me tė vėrtetė i keq ky pėr tifozin, i cili kishte vendosur 5 paund pėr kėtė skedinė, dhe presite tė fitonte rreth 6000 euro. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori