Kroacia turpėron Argjentinėn e Messit me shokė (VIDEO)
Pëlqej
Kroacia bėri njė super ndeshje ndaj Argjentinės, ku arriti tė marrė edhe njė fitore tė merituar.

Yjet ballkanas fituan pastėr 3-0 ndaj Messit me shokė, me tė tre golat qė u shėnuan nė pjesėn e dytė.

Rebiē (53'), Modriē (79') dhe Rakitic (90+1') ishin autorėt e golave.

Ekipi i Sampaolit mbetet kėshtukuotėn e 1 pikėve, duke zhgėnjyer totalisht kėshtu nė kėtė botėror.

Kroacia mban vendin e parė me 6 pikė tė plota, ndėrsa pret nesėr ndeshjen e Islandės. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori