Kroacia pėrmbys gjithēka ndaj Anglisė (VIDEO)

Pëlqej
Kroacia ka pėrmbysur rezultatin ndaj Anglisė nė "Luzhniki Stadium".

Ai qė ka shėnuar ėshtė Mario Mandzukic qė ka realizuarminutėn e 109'.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 111'. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori