Kroacia barazon rezultatin ndaj Anglisė (VIDEO)

Pëlqej
Kroacia ka barazuar rezultatin ndaj Anglisė nė "Luzhniki Stadium".

Ai qė ka barazuar ėshtė Ivan Perisic qė realizoi nė minutėn e 69'.

Ndeshja po zhvillohet dhe gjithēka ėshtė hapur nė kėtė pėrballje. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori