Korēari me i famshėm godet sėrish, qeshni me lot. Bananet dhe kastravecat i paguan... (VIDEO)
Pëlqej
Korēari mė i famshėm nė shqipėri ka goditur sėrish.

Mė herėt ai kishte postuar njė foto ku thoshte se do paguante Messi pėr tė pasi me penalltinė e humbur e kishte djegur nė skedinė.

Ndėrsa kėtė herė ka publikuar njė video ku shprehet se bananet do ti paguante Brazili, ndėrsa kastravecat i paguan Gjermani.

Pėr mė tepėr ndiqni videon.
Shtuar më 19/06/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori