Kolumbia nuk pėrmbahet, shėnon edhe golin e tretė ndaj Polonisė (VIDEO)
Pëlqej
Kolumbia po e shkatėrron Poloninė nė "Kazan Arena", ku i ka shėnuar edhe golin e tretė.

Autori i golit ėshtė Juan Cudrado qė ka realizuar nė minutėn e 75'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe Kolumbia e ka fitoren nė xhep. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori