Kėshtu dinė tė festojnė tifozėt anglezė (VIDEO)Pëlqej
Anglia ka arritur tė bėjė njė "ēmenduri" kundėr Panamasė duke shėnuar plotė pesė gola nė vetėm 45' minutat e para.

Goleada ėshtė hapur nga mbrojtėsi John Stones nė minutėn e 8' ndėrsa mė pasė kanė shėnuar Kane dy penallti njė gol ka ardhur nga Linard dhe njė pėrsėri nga Stones.

Panamaj ėshtė gjendur e papėrgaditur pėrball kėtij sulmi fantastik nga anglezėt.

Ndėrkohė mė poshtė ju sjellim edhe festėn e tifozėve anglez qė njihen si tė "ēmendur" pėr sa i pėrket dashurisė qė ata kanė pėr futbollin. /albeu.com/


Shtuar më 24/06/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori