Kartona, penallti dhe inat, Portugalia barazon me Iranin (VIDEO)

Pëlqej
Irani dhe Portugalia kanė barazuar me shifrat 1-1 nė "Mordovia Arena", ndeshje e vlefshme pėr Grupin B.

minutėn e fundit tė pjesės sė parė Ricardo Quaresma i jep avantazhin skaudrės sė tij pas njė supergoli tė shėnuar.

Nė fillim tė sė dytės arbitri, Caceres akordon penallti pėr portugezėt, por fatkeqėsisht Ronaldo gabon.

Barazimi vjen nė minutėn e 90+3' me anė tė Ansarifard duke hapur gjithēka nė kėtė takim.

Por deri nė fund nuk ndodhi asgjė, dhe Portugalia arriti tė kualifikohej nė fazėn tjetėr tė Kupės sė Botės. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori