Juventus bėhet njė makinė e frikshme me blerjen e Ronaldos

Pëlqej
Ronaldo te Juventusi ėshtė bėrė fakt i kryer nga mediat pranė dy klubeve respektive.

Momentalisht CR7 sė bashku me familjen e tij ndodhet pėr pushime nė Greqi dhe pėr detajet e fundit tė kontratės po punon agjenti i tij, Jorge Mendes.

Sė fundmi ėshtė agjencia e njohur e lajmeve “Goal” qė ka publikuar formacionin e mundshėm tė Juventusit me Ronaldon.

Raportohet se brenda 48 orėve Ronaldo do tė jetė pjesė e “Zonjės sė Vjetėr”.
Shtuar më 10/07/2018, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori