Japonia shokon Belgjikėn (VIDEO)

Pëlqej
Japonia ka shokuar Belgjikėn duke kaluar nė avantazh nė "Rostov Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė futbollisti Hraguchi nė minutėn e 48'.

Ndeshja po zhvillohet dhe Belgjika duhet tė zgjohet. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2018, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori