Japonia nuk dorėzohet, barazon gjithēka ndaj Senegalit (VIDEO)

Pëlqej
Japonia ka arritur tė barazoj sėrish shifrat ndaj Senegalit nė "Central Stadium".

Autori i golit ėshtė Keisuke Honda nė minutėn e 78'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe gjithēka ėshtė hapur nė kėtė sfidė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori