Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrė nė nivelin e Peles
Pëlqej
Neymar nuk ka mė forcė pėr tė vazhduar tė luajė futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminės.

Ish-trajneri i Brazilit thotė se ai nuk ėshtė nė nivelin e Ronaldos dhe Mesit.

“Ai nuk ka nevojė pėr kėshillat e mia. Ai e di shumė mirė se ku duhet tė pėrmirėsohet pėr tė arritur nivelet e larta. Sigurisht qė Neymar ėshtė njė lojtar i mirė, por nuk ėshtė kurrė nė nivelin e Pelesė. Por as nė atė tė Mesit dhe Ronaldos”, thotė fillimisht Skolari.

“Neymar nė vitet e fundit ėshtė pėrmirėsuar shumė nga ana e lojės me dhe pėr shokėt. Qėndron mirė nė fushė, por ėshtė ende shumė larg Ronaldos dhe Mesit. Por ka akoma kohė pėr t’i arritur ata. Mendoj se pėr njė ose 2 vite mund tė jetė lojtari mė i mirė nė botė, por mos e krahasoni me Pelenė. Ai ishte i pakapshėm dhe i papėrsėritshėm pėr atė qė bėnte nė fushė. Pele nuk i vjen mė futbollit brazilian”, pėrfundoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori