Isco kap zogun me dorė dhe e nxjerr jashtė (VIDEO)

Pëlqej
Mesfushori i Spanjės, Isco ka bėrė njė gjest tė madh.

Nė fushė gjatė ndeshjes Iran – Spanjė, kishte mbetur njė zog i lėnduar dhe mesfushori i Real Madridit e mori atė pėr ta larguar nga fusha.

Ky gjest ėshtė duartrokitur nga tifozėt.

Shtuar më 20/06/2018, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori