Iran - Spanjė, nota e lojtarėve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Spanja bėri detyrėn duke mundur me rezultatin minimal 1-0 ekipin e Iranit. Spanjollėt i falen golit tė Diego Costas dhe tani janė nė krye me pikė tė barabarta me Portugalinė.

Nė bazė tė vlerėsimit loja e spanjolleve(6.98) vlerėsohet shume pak mbi lojėn e Iranianeve(6.56).

Nga Irani u dallua mbrojtėsi Ramin Rezeian i cili u vlerėsua me 7.9 ndėrsa nga Spanja notėn mė tė lartė e mban Isco me 8.1. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori