Humbja e Gjermanisė, nė Shkodėr ‘shpallin’ dy ditė zije (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gjermania ka surprizuar tė gjithė duke u mposhtu me rezultatin 1-0 nga Meksika nė ndeshjen e parė tė Botėrorit.

Pancerat janė njė ndėr skuadrat mė tė dashura dhe mė mė shumė tifozė nė shqipėri, dhe sidomosShkodėr ku njihet edhe si vatra e tifozave gjerman.

Nė rrjetet sociale kanė filluar edhe talljet me kėtė fakt.

Shtuar më 17/06/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori