Harrojeni Neymar-in, kėto vajza vodhėn sot show-n e Brazilit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Yjet e Sambas mposhtėn Kosta Rikėn nė minutat shtesė tė takimit me rezultat 2-0, me golat e Coutinho dhe Neymar.

Pas paraqitjes zhgėnjyese ndaj Zvicrės, kombėtarja e brazilit">Brazilit tani prinė nė Grupin E me katėr pikė, para Serbisė e cila ėshtė e dyta me tri pikė.

Me pesė botėrore tė fituara, Brazili po shpreson qė trofeun e kėtij botėrori ta kthejnė nė shtėpi.

Por, ajo qė nuk u pa nė fushė por qė fotografėt e mediave prezente e kapėn, janė tifozet seksi tė brazilit">Brazilit.
Shtuar më 22/06/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori