‘Hakmarrja e Kosovės’, ēmenden mediat italiane (FOTO LAJM)

Pëlqej
‘Hakmarrja e Kosovės’.

Kėshtu e kanė quajtur mediat italiane fitoren e Zvicrės ndaj Serbisė.

Golat e shėnuar nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, tė dy shqiptarė nga Kosova ka bėrė qė fitorja tė festohet kudo qė ka shqiptarė.

Media italiane kanė qenė tė shumta qė i kanė kushtuar titujt kryesor pėr fitoren e Zvicrės ndaj Serbisė.

Shtuar më 22/06/2018, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori