Gruaja nuk e la tė shkonte nė Rusi, shokėt tallen me tė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Disa tifozė nga Meksika, kanė pushtuar rrjetet sociale, pėr shkak tė njė ideje brilante me shokun e tyre.

5 burra tė martuar kishin marrė vendimin pėr t’u nisur drejt Rusisė me njė autobus tipik nga vendi i tyre, saqė kishin arritur tė grumbullonin edhe shpenzimet pėr diēka tė tillė, por nė fund, njėri prej tyre, i quajtur Havier, i dha lajmin e trishtuar se nuk mund tė shkonte, pasi ishte gruaja qė nuk e lejonte tė ndėrmerrte kėtė udhėtim.

Gjithsesi, 4 tifozėt e tjerė vendosėn tė nisen nė udhėtim, dhe arritėn nė Rusi nė 14 qershor, pak para ndeshjes hapėse.

Udhėtimin e kishin nisur qė nė prill, por gjatė rrugės, 4 tifozėt poston foto ku kishin edhe tė munguarin Havier me vete, por nė njė karton tė printuar 3D. Nė bluzėn qė mbante veshur nė karton, tifozi meksikan kishte njė portret tė zymtė, dhe mbante veshur njė bluzė: “Nuk mė lė gruaja.” /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori