Goli i Polonisė pėrmbys gjithēka nė grupin H, ja skuadrat favorite
Pëlqej
Foto ilustruese
Polonia ka kaluar nė avantazh ndaj Japonisė nė minutėn e 59' nga mbrojtėsi Badnarek.

Ky rezultat nuk i intereson asgjė polakėve, por nga ana tjetėr ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr sa i pėrket Kolumbisė.

Tashmė me kėtė rezultat nėse Kolumbia arrin tė mbajė njė barazim me Senegalin dhe nėse Japonia humbet kundėr Polonisė, gjė tė cilėn po e bėnė, atėhėrė, Kolumbia dhe Japonia do tė gjenden me pikė tė barabarta.

Por nė kėtė rast hyn nė punė matematika dhe sipas statistikave dhe golavarazhit nė fazėn tjetėr kalon Kolumbia dhe Senegali. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori