Gol nė minutėn e fundit, biseda mes Kroosit dhe Reus
Pëlqej
Ishte rasti i fundit nė minutėn e fundit dhe duhej patjetėr qė tė ishte nė rrjetė nė mėnyrė qė Gjermania tė kishte njė shans pėr tu kualifikuar pėr fazėn me eleminim direkt.

Afėr topit gjendej Toni Kros dhe Marko Rojs. Ai qė do ta godiste duhej tė mendohej mire. Lojtarėt u kėshilluan me njėri-tjetrin.

“E menduam mirė situatėn. Gjatė ndeshjes, kroset tonė nuk funksiononin me suedezėt,” shprehet Kros.

“Mė pas Marko donte ta godiste direkt nė portė. Unė i thashė se nuk kam shumė i bindur nga kjo ide,” thotė Kros duke qeshur.

“Nga ajo situata kanė dalė shumė gola,” ishin fjalėt e Reus.

“Vendosėm tė luanim me dy takime nė mėnyrė qė ta poziciononim topin me njė pamje mė tė mirė nga porta pėr goditjen,” vijon Kros.

“Ai e goditi shumė mirė me teknikė,” pėrfundon Reus. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori