Gjiganti portugez injoron keq trajnerin serb: Mihajloviē shkarkohet brenda 8 ditėve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sinisa Mihajloviē nuk po gjen qetėsi nė punėn e tij. Vetėm tetė ditė mė parė ai firmosi pėr ekipin e madh portugez Sporting Lisbona, por ėndrra nuk zgjati shumė dhe serbi tashmė ėshtė pa punė.

Sot vjen lajmi i papritur nga Portugalia ku Mihajloviē ėshtė pushuar nga puna dhe kontrata e tij tre vjeēare prej dy milion eurosh nė sezon nuk vlen mė.

Gazeta portugeze shkruan se klubi ka vendosur ta largojė serbin e prezantuar para pak ditėsh.

Klubi shpreson tė pėrfitojė nga fakti qė trajneri ėshtė brenda periudhės 15-ditore ku parashikohet prishja e kontratės sė punės dhe kėshtu nuk do ketė detyrime ndaj tij.

Shtuar më 26/06/2018, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori