Gjermania vazhdon traditėn, kampionia e katėrt radhazi qė eliminohet nė fazėn e grupeve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Si pėr kundėr tė gjithė parashikimeve, Gjermania u eliminua qė nė fazėn e grupeve tė Kupės sė Botės nė Rusi. Por, kjo gjė ėshtė e dėgjuar edhe mė parė Botėror.

Ėshtė hera e katėrt radhazi qė njė kombėtare qė ka fituar Botėrorin, nė atė pasardhės eliminohet qė nė fazėn e grupeve.

Brazili nė Gjermani, Italia nė edicionin e Afrikės sė Jugut, dhe Spanja nė Botėrorin e Rusisė, u eliminuan qė nė grupe, ndėrsa tani kėtė “traditė” fatkeqe, e pėrsėrit edhe Gjermania. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2018, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori