Francė - Belgjikė, macja e famshme parashikon fituesin e gjysmėfinales (VIDEO)
Pëlqej
Sot nė orėn 20:00 do tė luhet gjysmėfianlja e parė e kėtij Botėrori. Ndeshja do tė zhvillohet nė stadiumin e Shėn Petėrspurg dhe pritet tė dhurojė spektakėl.

Tashmė janė shumė tė njohur edhe kafshėt qė bėjnė parashikime nė lidhje me ndeshjen. Epo dhe kjo ndeshje nuk mund tė mungonte pa parashikimin e maces Akiles e cila e ka parashikuar se kush do tė jetė fituesi.

Sipas saj kėtė ndeshje do ta fitojė Belgjika. E njėjta mace ka parashikuar dhe fitoren e Rusisė ndaj Arabisė Saudite dhe fitoren e Iranit ndaj Marokut. Ajo ka gabuar vetėm nė parashikimin e fitores sė Nigerisė ndaj Argjentinės dhe tė Zvicrės ndaj Suedisė. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2018, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori