Franca nuk fal, Mbappe kalon nė avantazh "gjelat" (VIDEO)
Pëlqej
Janė dashur 35' minuta qė Franca tė kalojė nė avantazh ndaj Perusė.

Topi ėshtė kthyer nga Oliver Giroud qė mė shumė ėshtė dukur si njė goditje pėr gol, por nė fund topi ėshtė devijuar drejt rrjetės nga talenti Mbappe.

Nga Franca ėshtė goditja e 8-tė qė bėnė nė portėn e Perusė dhe pikėrisht kjo gjuajtje ėshtė kthyer nė gol. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori