Jurgen Klopp gjuan bukuroshet shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi nuk fitoi dot Champions League kundėr Real Madrid, Jurgen Klopp ka nisur pushimet dhe duket se ka kohė pėr postime nė rrjetet sociale.

Ai ėshtė ndaluar tek fotot e famshme tė vajzave shqiptare Rike Roēi dhe Ingrid Oxa Euro 2016, tė cilat bėnė xhiron e mediave botėrore.

Pėrmes njė postimi nė Facebook, Klopp shkruan se i mungon Shqipėria nė kėtė Botėror duke postuar fotot nė fjalė. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori