Golashėnuesit mė tė mirė nė Kupėn e Botės (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deri mė tani janė zhvilluar ndeshjet e shtatė grupeve nė Kupėn e Botės.

Me ndeshjet qė janė zhvilluar ėshtė Cristiano Ronaldo qė kryeson listėn e golashėnuesve me tri gola tė shėnuara ndaj Spanjės.

Ronaldo ėshtė lojtari i vetėm qė ka arritur tė shėnoi tri golat nė ndeshjen e parė.

Ai lė pas me nga dy gola Romelu Lukakun, Cheryshev, Harry Kane dhe Diego Costan. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori