Formacionet zyrtare: Uruguaji - Arabia Saudite
Pëlqej
Uruguaji dhe Arabia Saudite do tė luajnė sot ndeshjen e dytė tė Grupit A nė Kupėn e Botės.

Djemtė e Tabarezit duan me patjetėr fitoren qė tė kualifikohen pėr nė fazėn tjetėr.

Arabėt do tė bėjnė ē'ėshtė e mundur pėr tė fituar, pasi do tė shpresonin pėr njė kualifikim mė tej.

Formacionet e skuadrave:

Uruguaji XI: Muslera; Varela, Gimenez, Godin, Caceres; Rodriguez, Bentacur, Vecino, Sanchez; Cavani, Suarez

Arabia Saudite XI: Al Owais; Al Burayk, Hawsawi, Albulayhi, Al Shahrani; Otayf; Al Dawsari, Al Jassim, Al Faraj, Bahbir; Al Harbi
Shtuar më 20/06/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori