Formacionet zyrtare: Poloni - Senegal
Pëlqej
Polonia dhe senegali">Senegali do tė luajnė sot ndeshjen e parė tė Grupit H nė Kupėn e Botės.

Polakėt do tė kėrkojnė fitoren qė tė marrin tri pikėt e plota.

Edhe senegali">Senegali nuk ka ēfarė tė humbas, pasi mund tė nėj ndonjė surprizė tė madhe. /albeu.com

Formacionet e skuadrave:

Poloni XI: Szczesny; Piszczek, Cionek, Pazdan, Pybus; Zielinski, Krychowiak; Grosicki, Milik, Blaszczykowski; Lewandowski

Senegal XI: N'Diaye; Wague, Koulibaly, Sane, Sabaly; Mane, N'Diaye, Gueye, Sarr; Diuof, Aiang
Shtuar më 19/06/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori