Formacionet zyrtare: Poloni - Kolombi
Pëlqej
Polonia dhe Kolombia do tė luajnė sonte fidėn e dytė tė Grupit H nė Kupėn e Botės.

Tė dyja skuadrat duan tė fitojnė ndeshjen qė tė jenė nė garė pėr tė siguruar kualifikimin nė fazėn tjetėr tė Kupės sė Botės.

Formacionet e skuadrave:

Poloni XI: Szczesny; Piszczek, Bednarek, Pazdan; Rybus, Goralski, Krychowiak, Bereszynski; Kownacki, Lewandowski, Zielinski

Kolombi XI: Ospina; Mojica, Mina, Sanchez, Arias; Aguilar, Barrios; Cudrado, Quintero, Rodriguez; Falcao
Shtuar më 24/06/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori