Formacionet zyrtare: Kroaci - Nigeri
Pëlqej
kroacia">Kroacia dhe nigeria">Nigeria do tė luajnė sot ndeshjen e parė nė grupin D tė Kupės sė Botės.

kroacia">Kroacia dhe nigeria">Nigeria do tė takohen nė stadiumin “Kaliningrad Stadium” nė qytetin e Kaliningradit qė do tė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr njė fitore.

Formacionet e skuadrave:

Kroaci XI: Subasic; Vrsaljko, Strinic, Lovren, Vida; Rakitic, Modric, Perisic; Kramaric, Mandzukic, Rebic

Nigeri XI: Uzoho; Idowu, Ekong, Balogun, Shehu; Ndidi, Etebo, Obi Mikel; Ighalo, Moses, Iwobi. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori