Formacionet zyrtare: Koreja Jugut - Meksikė
Pëlqej
Koreja e Jugut dhe Meksika do tė luajnė sot ndeshjen e dytė tė Grupit F nė Kupėn e Botės.

Koreanėt duan fitoren e parė nė kėtė Botėror qė tė hapin llogaritė pėr mė tej.

Meksikanėt duan tė mbyllin ēdo gjė pėr kualifikimin nė fazėn tjetėr. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Koreja e Jugut XI: Cho; Lee, Jang, Kim, Kim; Hwang, Ki, Ju, Moon; Son, Lee

Meksikė XI: Ochoa, Vasconcelos, Moreno, Salcedo, Velazquez; Layun, Herrera, Guardado; Vela, Chicharito, Lozano
Shtuar më 23/06/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori