Formacionet zyrtare: Iran - Spanjė
Pëlqej
Irani dhe Spanja do tė luajnė sot ndeshjen e dytė tė Grupit B nė Kupėn e Botės.

Spanja kėrkon fitoren me ēdo kusht qė tė marrė tri pikėt dhe t'i bashkohet Portugalisė.

Iran shpreson qė tė bėj njė lojė tė mirė dhe mos tė pranoj shumė gola ndaj iberikėve. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Iran XI: Beiranvand; Safi, Pouraliganji, Hosseini, Ramin; Ezatolahi, Omid; Karim, Mehdi, Amiri; Sardar

Spanjė XI: De Gea; Alba, Ramos, Pique, Carvajal; Iniesta, Busquets; Lucas, Isco, Silva; Costa
Shtuar më 20/06/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori