Formacionet zyrtare: Brazil - Zvicėr
Pëlqej
brazili">Brazili dhe Zvicra do tė luajnė sonte sfidėn e parė tė Grupit e nė Kupėn e Botės.

brazili">Brazili do tė tentojė fitoren pėr tė bėrė hapin e madhė pėr tė shkuar mė tej.

Edhe Zvicra ka kualitet pėr tė fituar kėtė ndeshje.

Formacionet e skuadrave:

Brazil XI: Alisson; Marcelo, Miranda, Silva, Danilo; Paulinho, Casemiro; Neymar, Coutinho, Willian; Jesus

Zvicėr XI: Sommer; Lichtsteiner, Schar, Akanji, Rodriguez; Behrami, Xhaka; Shaqiri, Dzemaili, Zuber; Seferovic
Shtuar më 17/06/2018, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori